Çarşamba , 17 Nisan 2024
Anasayfa » Etkinlik/Organizasyon » 7.Uluslararası Enerji Kongresi(EIF) / 24-25 Kasım

7.Uluslararası Enerji Kongresi(EIF) / 24-25 Kasım

 

eif_2014_uluslararasi_enerji_kongresi_fuari1 7.Uluslararası Enerji Kongresi(EIF) / 24-25 Kasım

24-25 Kasım’da Ankara Congresium Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF)enerji sektöründeki rol alan tüm paydaşları bir araya getirmek için düzenlenen büyük bir organizasyon. Bu fuarda üzerinde durulacak konuların ana başlıkları yenilenebilir enerji kaynakları,enerji finansmanı ve yatırımları,enerji güvenliği,yatırımların geri dönüş süreleri gibi ancak bu bilgiler her kongre ve fuarda güncellenip geliştirildikten sonra biz temiz enerji paydaşlarıyla paylaşılıyor.

Kongrenin açılış konuşmasına her zamanki gibi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız katılacak ama katılımcılar onunla sınırlı değil tabiki. Bu sefer diğer panellerden farklı olarak yenilenebilir enerji piyasasındaki potansiyelini artırmak için radikal kararlar alan  Çin’in Enerji Geliştirme Birimi Başkanı Wang Binghua da katılımcılar arasında. Ayrıca Mozambik Enerji Bakan Yardımcısı Jaime Himede, teknolojide ve enerji yatırımlarında ileriye dönük hedefleri olan Güney Kore’den ise  Ticareti Sanayi ve Enerji Bakanı Yoon Sang-Jick 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılım gösterecek.

Fuara katılanlar arasında BOTAŞ, GENSED, TETAŞ, TEDAŞ Türkerler, Aksa Elektrik, Westinghouse,  gibi şirketler yer alıyor.

Tüm temiz enerji dostlarımızı konferansta görmekten mutluluk duyacağız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>