Çarşamba , 31 Mayıs 2017
Anasayfa » Etkinlik/Organizasyon » SOLARTR / 19-21 Kasım 2014

SOLARTR / 19-21 Kasım 2014

Screen-Shot-07-28-14-at-06.10-PM SOLARTR / 19-21 Kasım 2014

 

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu’nun Türkiye Organizasyonu (GÜNDER) tarafından organize edilen ve Türkiye’de güneş enerjisindeki kullanım, yenilebilir enerjinin güneş ile ilgili olan kısmındaki teknolojiler yeniliklerinde ve solar panellerinin kullanımının ve uygulamaların anlatılaıp tartışılacağı uluslararası oyuncuların da yer alıp katılacağı SOLARTR 2014 Etkinliği 19-21 Kasım tarihlerinde İzmir’de yapılacak.

Özellikle mevzuat ve gereklilikleri, sorun ve çözüm önerileri, etkin çalışması için bütünleşik sektör yapılanmasının ulusal, bölgesel ve uluslararası boyutta ihtiyaçları dile getirilecek; paylaşılacak bilgilerle hızlı gelişmekte olan Güneş Enerjisi sektörünün vizyonunun gelişimine, önerilerle olası tehditlerin giderilmesine ve engellerin kaldırılmasına katkı sağlanacak, söylemlerle hazırlanacak yol haritalarına ve eylem planlarına girdi teşkil edilecektir.

SOLARTR 2014 Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Günnur KOÇAR düzenlemekte oldukları bu büyük buluşmaya tüm güneş dostlarını davet ettiğini duyurdu.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>